2001 april Wezuperbrug.

 

Camping 't Kuijerpadtien

Aantal equipes 35.

 

Het was best spannend in de afgelopen weken. Zou het weekend doorgaan of niet? MKZ, nood-vaccinaties, preventieve ruimingen. Je moet er niet aan denken, wat dit voor onze agrarische medelanders betekent. Maar goed, geen telefoontje van het bestuur van onze club. Geen berichten via de radio of tv over afsluiting van de gebieden in Drenthe. Het weekend van de Hylanderclub zou toch door kunnen gaan.

vrijdag 6 april

Eerste meeting in 2001, verassing van de avond was weerman Piet Paulusma. ’s Avonds de eerste ledenvergadering. Tijdens de vergadering werd besloten om van de club een vereniging te maken.

 

Zaterdag 7 april

Deze dag stond in het teken van “Jeu des Boules”. ‘s Avonds een diner in camping restaurant.
 

zondag 8 april

Gezamenlijk brunch, tijdens de brunch kreeg de voorzitter, op humorvolle wijze, een echte Drentse Flinstone voorzittershamer. In de namiddag vertrokken de meesten weer huiswaarts. Deze meeting werd georganiseerd door: Riek en Marion Vedder. 

/
      ozio_gallery_fuerte
      Ozio Gallery made with ❤ by turismo.eu/fuerteventura