2007 september Najaarsmeeting Berlicum

14 – 15 – 16 september

 

Camping “De Hooghe Heide “.

Zondag 16 september: vroeg uit de veren want vandaag gaat het gebeuren, met 13 dames gaan we deelnemen aan een groots fiets evenement in den Bosch, de LEONTIENS LADYS RIDE. Met 5 dames vanaf de camping op de fiets, de andere dames laten zich naar den Bosch brengen(ca. 10 km) We melden ons en gaan de kraampjes af, we krijgen een rugzakje met wat krachtvoer en sportdrankjes voor onderweg en een T-shirt. Dan gaan we ons melden op de markt die al helemaal vol staat met vrouwen (dames). We zijn nog net getuige van de start van de snelle dames. Nadat ook wij gestart zijn gaat het in een slakkengangetje de eerste meters wat voorzichtig, zoekend en loerend naar elkaar, of onze groep wel een beetje bij elkaar blijft, maar daar had een kiene HYLANDSTER namelijk Martie al op ludieke wijze rekening mee gehouden. Wij werden namelijk uitgedost met prachtige HAWAI slingers, niets aan de hand dus ja..ja. Dat had je gedacht (moet je maar niet met 13 dames gaan). 500 meter verderop stak het pechduiveltje zijn kop al op Petri verloor haar koplamp en zelfs het spatbord liet los, en dat met een splinternieuwe fiets. Dat moest gerepareerd worden. Gauw terug naar de markt voor reparatie, een paar dames bleven wachten en een paar gingen mee terug. Samen weer op pad, Maar ja de bezemwagen was al voorbij dus wij allen flink op de pedalen om weer bij te komen want anders zijn de verkeersregelaars al weg en dat is erg lastig. Met een flinke vaart komen we weer bij maar voor sommige dames was het toch wel een al te stevig begin. Bij de eerste koffiestop was het druk en stelde een paar dames voor om door te rijden, bij de tweede koffiestop was het nog drukker dus weer doorgefietst. Met de tong op de schoenen komen we dan eindelijk bij de lunchtent aan, lekkere broodjes, appels en drinken konden we pakken. Ook hier was het erg druk geen plaats om te zitten.
 

 

Meeting en “Leontiens Ladies Ride” in Den Bosch.

Verslag van de fietstocht ”Leontiens Ladies Ride” in Den Bosch.


Dan maar even staan wat ook wel lekker was voor de beentjes. Na gelaafd te zijn gaan we allemaal weer op de fiets. Even in overleg met de dames die een “mover” onder de fiets hebben dat zij niet te hard rijden want wij hadden wel de hele weg de wind op “de kop”. Dus het was aardig trappen. Na nog een stevig stukje fietsen, komen we dan eindelijk in de gelegenheid om een kopje koffie te drinken en dat doen we dan ook maar al te graag. Daarna moet het laatste stukje nog even gedaan worden. Maar als we dan eindelijk op het grote plein bij de St. Jan aan komen staat het vol met mensen dweilorkesten die ons verwelkomen en toejuichen en leuke deuntjes spelen en er was zelfs nog een heus dames orkest. Alle dames kregen een roos aangeboden. Een aantal van onze mannen en nog een paar andere HYLANDERS stonden bij de finish. Daar had je dan eindelijk het gevoel waar je het allemaal voor deed, “voor vrouwen met borstkanker” Ik heb me laten vertellen dat er 7500 deelneemsters waren. Allemaal weer verzamelen, dan rijden we weer naar het transferium waar de dames die gebracht zijn ook weer worden opgehaald. 5 Dames en 2 heren gaan op de fiets terug naar de camping, even uitblazen, sommige dames gaan gauw even douchen daarna gaan we gezamenlijk pannenkoeken eten, lekker hoor! Als alles na enige strubbelingen toch nog voor elkaar komt en de bordjes leeg zijn gaan vele HYLANDERS met de nodige en gebruikelijke knuffels en terugkijkend op een zeer geslaagd weekend tevreden huiswaarts.
Martie en Jetze bedankt.
P.S misschien is het een idee om vaker mee te doen met de LADYS RIDE?
 

Marja v.d. Brink-Akse.